Leiding

Onze hoofdleidsters zijn Lore Swevers (0494/63.72.60) en Lotte Heremans (0496/08.23.11)
De leidingsploeg wordt met raad en daad bijgestaan door onze volwassen begeleidster Nathalie van der Auwermeulen.

LEIDINGSPLOEG 2020 - 2021

Pinkels

Merel Smets 

Merel.smets@live.be

0476/27 08 54

Nine Volckaerts 

ninevolckaerts@gmail.com

0468/18 19 24

Jill Huberland

Jill.huberland@outlook.com

0477/37 27 96

Speelclub

Lore Swevers 

Lore.swevers@hotmail.com

0494/ 63 72 60

Lenka Konovaloff

Lenka.konovaloff@telenet.be

0485/98 13 45 

Eveline Ercken

Eveline.Ercken@icloud.com

0468/ 27 95 03

Kwiks

Mel Discart

discart.mel1@gmail.com

0495/ 22 93 08

Ine Hubrechts 

ine.hubrechts@hotmail.com

0472/ 09 83 68 

Hannah Desaever

hannahdesaever@hotmail.com

0468/ 29 78 62 

Tippers

Lien Volckaerts

lienvolckaerts@gmail.com

0468/ 22 61 72

Amber Smets 

ambiebamby@live.be

0473/ 24 90 43

Tiptiens

Emma Kestens 

emmadegrote@gmail.com

0474/ 71 10 81 

LotteVolckaerts

lottevolckaerts@gmail.com

0468/ 22 62 52

Aspiranten

Lotte Heremans 

lotteheremans2@gmail.com

0496/ 08 23 11

Erin De Winter 

erin.dewinter@outlook.com

0472/ 50 16 31

 
Selecteer een gebied waaraan je een opmerking wilt toevoegen 0479/46.29.66