Leiding

Onze hoofdleidsters zijn Marthe Convents (0495/64.24.71) en Isabel Heremans (0479/46.29.66).
De leidingsploeg wordt met raad en daad bijgestaan door onze volwassen begeleidster Hilde Mattheus (0472/60.28.11).

LEIDINGSPLOEG 2018-2019

Pinkels 

Hayley Van den Bergh                                         Tine Ottenbourgs                                                Amber Smets
hayley.van.den.bergh@hotmail.com                    tine.ottenbourgs@hotmail.com                           amber.smets@skynet.be                   
0472/07.49.09                                                   0491/40.17.63                                                   0473/24.90.43
 

Speelclub

Emma Liekens                                                    Janne Discart                                                       Britt Ysschol
Liekense99@gmail.com                                     discart.janne@hotmail.com                                   britt.ysschol@hotmail.com
0471/49.64.31                                                  0497/02.01.27                                                     0491/55.09.05

Kwiks

Lauren Jacobs                                                    Chloë Wouters
jacobslauren@hotmail.com                                wouterschloe1@gmail.com
0474/42.70.13                                                  0491/32.61.24


Tippers

Hanne Ottenbourgs                                           Marthe Convents
hanne.ottenbourgs@telenet.be                          martheconvents@outlook.com
0477/07.88.33                                                  0495/64.24.71

Tiptiens

Gitte Vertommen
gittevertommen@hotmail.com
0470/05.46.67​

Aspiranten

Ellen Van Kelst                                                  Isabel Heremans
ellen.vankelst@live.be                                       isabel_heremans@hotmail.be
0471/53.53.73                                                 0479/46.29.66