Leiding

Onze hoofdleidsters zijn Marthe Convents (0495/64.24.71) en Isabel Heremans (0479/46.29.66).
De leidingsploeg wordt met raad en daad bijgestaan door onze volwassen begeleidster Hilde Mattheus (0472/60.28.11).

LEIDINGSPLOEG 2019-2020

Pinkels 

Marthe Convents                               Lotte Heremans                                         Femke Ponsaerts                                   Lotte Volckaerts
martheconvents@outlook.com          lotteheremans2@gmail.com                       femke.ponsaerts@hotmail.com             lottevolckaerts@hotmail.com       0495/64 24 71                                      0496/08 23 11                                          0495/79 03 12                                     0468/22 62 52
 

Speelclub

Isabel Heremans                                          Jill Huberland                                           Freya Op de Beeck                                Emma Kestens
isabel_heremans@hotmail.be                       jill.huberlands@outlook.com                   freyaopdebeeck@hotmail.com               emmadegrote@gmail.com       0497/46 29 66                                            0477/37 27 96                                        0471/07 65 54                                     0474/71 10 81

Kwiks

Hanne Ottenbourgs                                       Lore Swevers                                              Merel Smets                                  Lien Volckaerts
hanne.ottenbourgs@telenet.be                      lore.swevers@hotmail.com                         merel.smets@live.be                     lienvolckaerts@gmail.com         0477/07 88 33                                             0494/63 72 60                                          0476/27 08 54                              0468/22 61 72


Tippers

Chloë Wouters                                                Britt Ysschol                                           Lotte Lens
wouterschloe1@gmail.com                             britt.ysschol@hotmail.com                     lottelens@01icloud.com
0491/32 61 24                                              0491/55 09 05                                      0473/74 74 54

Tiptiens

Lauren Jacobs                                                  Amber Smets                                           Emma Liekens
jacobslauren@hotmail.com                              amber.smets@outlok.com                       liekense99@gmail.com                                                                         0474/42 70 13                                                0473/24 90 43                                       0471/49 64 31

Aspiranten

Annelien Vanderstraeten                                   Janne Discart
annelienvanders@hotmail.com                          discart.janne1@gmail.com
0470/25 69 32                                                 0497/ 02 01 27 

 
Selecteer een gebied waaraan je een opmerking wilt toevoegen 0479/46.29.66