Leiding

Onze hoofdleidsters zijn Marthe Convents (0495/64.24.71) en Lore Swevers (0494/63.72.60)
De leidingsploeg wordt met raad en daad bijgestaan door onze volwassen begeleidster Nathalie van der Auwermeulen.

LEIDINGSPLOEG 2020 - 2021

Pinkels

Lien Volckaerts

lienvolckaerts@gmail.com

0468/22 61 72

Emma Kestens

emmadegrote@gmail.com

0474/ 71 10 81

Lore Swevers

Lore.swevers@hotmail.com

0494/63 72 60

Mel Discart

Discart.mel1@gmail.com

Speelclub

Marthe Convents

Martheconvents@outlook.com

0495/ 64 24 71

Lotte Volckaerts

lottevolckaerts@hotmail.com

0468/ 22 62 52

Ine Hubrechts

Ine.hubrechts@hotmail.com

Eveline Ercken

Eveline.Ercken@icloud.com

0468/ 27 95 03

Lamar Abo Saada

Lamartje123@gmail.com

0486/97 97 34

Kwiks

Freya op de Beek

freyaopdebeeck@hotmail.com

0471/07 65 94

Lotte lens

Lottelens01@icloud.com

0473: 74 74 54

Erin de Winter

Erin.dewinter@outlook.com

0472 50 16 31

Lenka Konovaloff

Fam.konovaloff@telenet.be

0485 98 13 45

Tippers

Merel Smets

Merel.smets@live.be

0476 27 08 54

Femke Ponsaerts

Femke.ponsaerts@hotmail.com

0495/79 03 12 

Kaat Gillis

kaatgilis@gmail.com

0471 08 99 46

Tiptiens

Britt Ysschol

Britt.ysshol@hotmail.com

0491/55 09 05

Lotte Heremans

Lotteheremans2@gmail.com

0496 08 23 11

Jill Huberland

Jill.huberland@outlook.com

0477 37 27 96

Aspiranten

Hanne Ottenbourgs

Hanne.ottenbourgs@telenet.be

0477 07 88 33

Amber Smets

Amber.smets@outlook.com

0473 24 90 43

 
Selecteer een gebied waaraan je een opmerking wilt toevoegen 0479/46.29.66