Leiding

Onze hoofdleidsters zijn Lore Swevers (0494/63.72.60) en Lotte Heremans (0496/08.23.11)
De leidingsploeg wordt met raad en daad bijgestaan door onze veebees Hilde Mattheus, Heidi De Coster en Gunther Vannerum.

LEIDINGSPLOEG 2022 - 2023

Pinkels

Ine Hubrechts 

ine.hubrechts@hotmail.com

0472/ 09 83 68 

Eveline Ercken

Eveline.Ercken@icloud.com

0468/ 27 95 03

Otisse Persoons

Otisse.persoons@hotmail.com

0468/ 41 15 58


 

Julie Dierickx

Julie.dierickx@hotmail.com

0470/ 65 85 90

Speelclub

Lotte Heremans 

lotteheremans2@gmail.com

0496/ 08 23 11

Nanne Suls

nannesuls1@gmail.com

0472/ 52 58 42

Elisa De Clerck

elisa.declerck@icloud.com

0477/ 26 46 62

Sofie Ercken

sofie.ercken@icloud.com

0468/ 46 36 85

Kwiks

Emma Kestens 

emmadegrote@gmail.com

0474/ 71 10 81 

Mirte Distelmans

mirtedistelmans@gmail.com

0470/ 60 11 66

Laure Desaever

lauredesaever@hotmail.com

0468/ 27 07 31

Tippers

Erin De Winter 

erin.dewinter@outlook.com

0472/ 50 16 31

Mel Discart

discart.mel1@gmail.com

0495/ 22 93 08

Ellis Delelie

ellis.delelie@gmail.com

0489/ 06 36 15

Tiptiens

Jill Huberland

Jill.huberland@outlook.com

0477/37 27 96

Nine Volckaerts 

ninevolckaerts@gmail.com

0468/18 19 24

Aspiranten

Lenka Konovaloff

Lenka.konovaloff@telenet.be

0485/98 13 45 

Lore Swevers 

Lore.swevers@hotmail.com

0494/ 63 72 60

 
Selecteer een gebied waaraan je een opmerking wilt toevoegen 0479/46.29.66